Kredyt dla firm bez ZUS i US

Kredyt dla firm online bez zaświadczeń z ZUS i US jest oferowany przez niektórych pożyczkodawców, którzy kierują jednak swoje oferty do różnych rodzajów przedsiębiorców.

Jeśli dopiero zaczynasz działalność gospodarczą, możesz mieć trudności z uzyskaniem kredytu w banku, ale możesz starać się o pożyczkę pozabankową dla firm. Ciekawą ofertę znajdziesz w serwisie pożyczkowym AASA dla Biznesu, gdzie każdy przedsiębiorca, nawet jeśli dopiero zarejestrował swoją firmę może starać się o pożyczkę do 10 000 złotych na okres nawet 2 lat. Pożyczka przeznaczona jest dla osób, które nie figurują w bazach dłużników niespłacających swoich zobowiązań. O kredyt pozabankowy mogą starać się także oczywiście firmy działające dłużej na rynku – im większe doświadczenie, tym większa wiarygodność i szansa na otrzymanie pożyczki na działalność swojej firmy.


Przejdź do serwisu AASA dla Biznesu

Dla osób prowadzących swoją firmę już od przynajmniej 1 roku ciekawą ofertę mają banki, w tym niektóre z nich oferują możliwość uzyskania pożyczki dla firmy przez internet. IDEA BANK kieruje swoją pożyczkę obrotową w kwocie do 400.000 złotych do przedsiębiorców w wieku od 26 lat prowadzących biznes przynajmniej przez 12 miesięcy. Procedura uzyskania kredytu przy spełnieniu powyższych warunków jest prosta i odbywa się w trybie online, a decyzja kredytowa jest wydawana w ciągu kilkunastu minut. Nie są wymagane zaświadczenia z ZUS ani US.


IDEA BANK – zgłoś się po kredyt dla firm

Równie ciekawą ofertę posiada NEST BANK, który proponuje kredyt dla firm w kwocie do 50.000 złotych bez zaświadczeń z ZUS i US. Dla wykazania swoich dochodów wystarczy PIT, KPiR lub wyciąg z konta bankowego. Aby uzyskać kredyt dla firm przez internet należy zgłosić się online, a następnie oczekiwać na wizytę doradcy banku w siedzibie swojej firmy. Gotówka może trafić na konto tego samego dnia od razu po podpisaniu umowy.


NEST BANK – zgłoś się po kredyt dla firm

Komentarze są wyłączone.