Finansowanie dla firmy – kredyt online na długi okres

Działalność gospodarczą można finansować na wiele sposobów. Najlepiej jest, gdy mamy własne środki na inwestycję, jednak zwykle rozwój naszego biznesu wymaga tak dużych nakładów, że potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Wtedy najczęściej wybieraną opcją jest zaciągnięcie pożyczki lub kredytu na rozwój własnej firmy.

W zależności od skali planowanego przedsięwzięcia biznesowego, możemy znaleźć na rynku różne oferty dopasowane do różnych potrzeb. Jeśli potrzebujemy tylko kilka tysięcy złotych na krótki okres, może okazać się, że wystarczająca będzie szybka pożyczka krótkoterminowa dostępna przez internet – możemy ja wtedy wziąć także jako osoba fizyczna i taka pożyczka nie będzie powiązana z celem biznesowym (co zwykle ułatwia procedurę). Przy wyższej kwocie rzędu 10.000 złotych można skorzystać z pozabankowej pożyczki dla firm dostępnej przez internet w kwocie do 10.000 złotych i spłacanej w ratach przez 12 miesięcy.

Jeśli jednak potrzebujesz dłuższego okresu finansowania w wyższej kwocie, warto udać się do banku. Na rynku jest już bank – IDEA BANK, który ofertuje kredyt przez internet dla firm w kwocie do 300.000 złotych, który można spłacać przez wiele lat. Co ważne, kredyt ten można uzyskać całkowicie online, bez wychodzenia z domu lub firmy. Wystarczy wypełnić ten formularz internetowy, a następnie cały proces starania się o kredyt będzie przebiegał przez internet. Bank nie wymaga dostarczania papierowych dokumentów – swoje dochody możesz udokumentować także internetowo, przesyłając historię swojego rachunku firmowego w formacie PDF (historię tę pobierzesz ze swojej bankowości elektronicznej). Jest to z pewnością najwygodniejszy obecnie sposób uzyskania szybkiego kredytu przez internet na rozwój własnej działalności gospodarczej. Co istotne, bank obiecuje szybką decyzję kredytową, dzięki czemu nie trzeba czekać na rozpatrywanie wniosku, tracąc cenny czas, który można poświęcić rozwojowi własnego biznesu.

Kliknij tu, aby przejść do formularza IDEA BANKU

Komentarze są wyłączone.