Boss Pożyczka – dla firm, online, bez formalności

Na polskim rynku pożyczek pozabankowych pojawiła się ostatnio zupełnie nowa oferta pożyczki dla przedsiębiorców. Jest to oferta serwisu pozabankowego BOSS POŻYCZKA przeznaczonego dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Firma oferuje pożyczki dla przedsiębiorców w kwocie do 10 000 złotych spłacane w miesięcznych ratach. Okres spłaty może wynieść do 24 miesięcy.

Wyjątkowość oferty tej firmy polega na tym, że kierowana jest ona nie tylko do tych przedsiębiorców, którzy już posiadają historię swojej działalności i prowadzą ją dłuższy czas, dzięki czemu mogą się wykazać określonymi dochodami, ale także jest przeznaczona dla nowo powstałych firm. Firma jasno deklaruje na swojej stronie internetowej, że aby móc wnioskować o pożyczkę trzeba mieć zarejestrowaną działalność, ale może to być nawet (w skrajnym przypadku) działalność zarejestrowana poprzedniego dnia. Co do zasady firma nie wymaga więc posiadania historii swojej działalności gospodarczej, oferuje ona pożyczkę zarówno na rozkręcenie już funkcjonującego biznesu, jak również pożyczka na działalność dopiero rozpoczynaną.

Właściwie są tylko 2 warunki wskazywane przez serwis pożyczkowy BOSS POŻYCZKA jako niezbędne do wnioskowania o pożyczkę ratalną. Pierwszy to posiadanie nr REGON (a więc zarejestrowanej działalności gospodarczej), a drugi to nie znajdowanie się w bazach dłużników jako osoba nierzetelnie spłacająca swoje zobowiązania. Każdy kto spełnia powyższe wymagania może wnioskować o pożyczkę.

Aby przejść do serwisu pożyczkodawcy, poznać więcej szczegółów i móc złożyć wniosek o pożyczkę, kliknij poniższe logo:

Komentarze są wyłączone.